Bitcoin Yatırım Sitesi

Bitcoin Yatırım Sitesi

Kasım 22, 2021 Kapalı Yazar: admin

Hazine Bitcoin Yatırım verimlerinde yükselmenin meydana gelmesi ile birlikte düşük seviyelerden toparlanmakta olan dolar Pazartesi günü yükselişe geçti. Amerikan Doları 6 Majör dövizinin ticari ağırlıklı sepeti karşılığında performansını ölçümleyerek Amerika Birleşik Devletleri Dolar endeksi %0,3 artış ile 90,335 seviyelerine ulaştı. Geçtiğimiz hafta görülen yaklaşık 3 yılın en düşük seviyesinin ise %1 kadar üzerine çıktı.

Bitcoin Yatırım
Bitcoin Yatırım

Bitcoin Yatırım Verimlerinin Yükselmesi ile Dolar Toparlanıyor

Dolar %0,2 artışla 104,16 ve geçen hafta ise 1,2349’a kadar yükselişe geçmişti. Euro/USD ise %03 düşüş ile 1,2184 seviyelerine kadar geriledi.  Bankalararası Bitcoin Yatırım forex piyasasında, yurt içi birim ABD doları karşısında 73,58’den açıldı, ardından daha da güçlenerek 73,49’a yükseldi ve önceki kapanışına göre 11 paise yükseldi.

Yeni Teşvik Paketi

Yeni teşvik paketinin hiçbir şekilde kesin olmadığı ve dolara ağırlık veren diğer faktörlerin yerinde kaldığı gerçeği bu görüşü desteklemektedir.

Günlük grafikte sabah yıldızı tersine dönüş paterninin oluşumu üzerine ilk yükseliş sinyalini artıracak olan Cuma günkü marjinal kapanışı takiben, psikolojik 90 seviyesinin (20DMA düşerek güçlendirildi) kripto para üzerine yeni toparlanma girişimleri .

Boğalar şimdiye kadar 90.37 / 39’da temel engelleri aştı, ancak pozitif sinyallere eklemek ve 91.12’de kilit engeli ortaya çıkarmak için bu seviyelerin üzerine yakın olması gerekiyor (Fibo 94.30’un% 38.2’si / 89.15).

Uzatılmış toparlanmanın burada durması ve daha büyük ayıları sağlam tutması beklenirken, 91.12’nin üzerindeki sürekli kırılma, tersine dönme sinyali verecek ve ayıları daha güçlü Bitcoin Yatırım iyileşme için bekletecektir.

Dolar Pazartesi günü yüksek farkla işlem görmeye başladı ve ana para birimleri sepetine karşı 2 ½ haftanın en yüksek seviyesini vurdu, geçen Çarşamba yayınlanan 2021’in yeni düşük al sat seviyesinden (Nisan 2018’den bu yana en düşük) sıçrama sinyali ve uzadı.

Dolar taze tarafından kaldırdı, son üç gün içinde neredeyse% 1,4 arttı riskten kaçınma keskin kazançlar üzerindeki piyasada ABD Mart 2020 yılından bu Bitcoin Yatırım yana dik ve kararlı bir düşüş durdurulmuş verim artırma, Demokratlar Kongre’nin her iki kanadının kontrolünü eline alması sonrasında duyguları değişti. ABD ekonomisine önemli ölçüde daha fazla mali destek beklentisi içerisine girdi.