Bitcoin Türkiye Borsası

Bitcoin Türkiye Borsası

Kasım 22, 2021 Kapalı Yazar: admin

Bitcoin Türkiye Borsası fiyatları Pazartesi günü itibari ile zayıfladı. Çin’den gelen sağlık ve ekonomi verileri kapsamında piyasada ki karamsar hissiyatı değiştirmeye yetmedi. Amerika Birleşik Devletleri ham petrol vadeli işlemleri, %0,1 düşüş ile 52,38 dolar olurken Brent %0,1 kayıp yaşayarak 55,02 dolara kadar geriledi. Her iki gösterge göre de Cuma günü %2 düşüş meydana geldiğini ifade etmek mümkündür.

Bitcoin Türkiye Borsası
Bitcoin Türkiye Borsası

Bitcoin Türkiye Borsası Düşüşte

Amerika Birleşik Devletleri benzin Rbob vadeli işlemleri %0,5 düşüş yaşayarak 1,5213 dolar kayıp yaşamıştır. Pazartesi gününün verileri göz önüne alındığında yeni veriler Bitcoin Türkiye Borsası Çin’in Gayri Safi Yerli Hasılası’nda 2020 yılının dördüncü çeyreğinde &6,5 genişleme olduğunu ifade etmektedir. Genel olarak GSYH yıl bazında %2,3 yükselerek 2020’de küçülmeyi önleyen tek majör ekonomi oldu. Rakamlar, 2020 başında kripto analiz ekonomisinde kırk yılın ilk küçülmesini yaşadıktan sonra Çin için hızlı bir dönüş yaşandığının altını çiziyor. Verilerin sektörel analizleri, Çinli rafinerilerin Kasım ayı rakamlarının, Aralık ayındaki rekor üretim oranlarıyla neredeyse eşleşerek günde 14,1 milyon varilin üzerinde olduğunu gösterdi.

Covid-19 Etkisi Devam Ediyor

Avrupa’da aşı dağıtımındaki yavaşlık ve hareketliliğin kısıtlanma süresine ilişkin hüsran büyüyor. Pazar günü Amsterdam’da pek çok kişi, çevik Bitcoin Türkiye Borsası kuvvet dağıtmadan önce izinsiz bir protesto gösterisi yaptı. Fransa 12 saatlik sokağa çıkma yasağını tüm ülkeye genişletirken Avusturya, karantina tedbirlerini 7 Şubat’a kadar uzattı.

Söz konusu veriler pozitif olsa da geri dönük bir şekilde devam etmektedir. Pekin yakınlarında ki Hebei bölgesinde meydana gelen Covid-19 salgının bitcoin kontrol altına alabilmek için 30 milyon kişinin kilitli olduğu göz önüne alındığında endişeler artarak devam etmektedir.

ABD’deki tatil sebebiyle ticaret aralıkları sınırlı olabilir ancak haftanın kalanı dalgalı geçebilir: Çarşamba günü Joe Biden yeni ABD Başkanı olarak yemin edecekken Başkan Donald Trump’ın azil duruşması başlayabilir. Her iki olay da daha çok şiddet olayı Bitcoin Türkiye Borsası yaşanma tehdidi altında. Hafta sonu Reuters’te seçilen olan başkanın görevinde ki ilk işi 9 milyar dolarlık Keystone olduğu ifade edilmiştir. Bu durumun altın ve petrol fiyatlarını nasıl etkileyeceğini hep birlikte bekleyerek göreceğiz.