Bitcoin Al Sat

Bitcoin Al Sat

Kasım 22, 2021 Kapalı Yazar: admin

Bitcoin Al Sat Ethereum, son dönemdeki ciddi artışı ile adından söz ettiren bir grafik çizerken pek çok yatırımcı bu kripto paraya yöneldi. Tüm zamanların en yüksek seviyelerini bulan ETH, 5 milyar doları aşan açık pozisyonu ile rekor kırdı. ETH’deki ciddi ivmelenme ve artış sonrasında Grayscale; 38 milyon dolar değerinde bir yatırım gerçekleştirdi. ETH için oldukça ciddi bir yatırım olan bu değerin kripto para piyasasında olumlu etkiler yaptığını ifade etmek gerekir.

Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Bitcoin Al Sat Grayscale’den ETH Yatırımı

5 yıllık tarihinde 1560 USD seviyeleri ile rekor üstüne rekor kıran bu kripto paranın en son 2018 yılında 1350 USD ile rekorlara ulaştığı görülmüştü. 2 yıldır bu denli bir Bitcoin Al Sat artış yaşanmayan kripto parada artışın Grayscale dışında da pek çok kurumsal yatırıma aracılık ettiği söylenebilir.

 ETH fiyatları, kurumsal oyuncular tarafından belirlenen oldukça değerli bir kripto paraya dönüşüyor. Çünkü bireysel yatırımcıların piyasa üzerinde etki yaratabilecek büyüklükte bir fon kripto para oluşturması mümkün gözükmüyor. Uzmanlar tarafından da yapılan açıklamalarda Grayscale benzeri dev alımların ivmeyi sürekli yukarılara çektiği söylenebilir.

ETH Fiyatlarını Kurumsal Oyuncular Belirliyor

ETH fiyatlarındaki artışların BTC gibi ciddi rekorlar kırıp geri döneceği konusunda şüpheleri olanlar da yok değil. Bilindiği üzere Ocak ayında 40 bin USD barajını aşıp rekorları alt üst eden BTC %20lere varan kayıplarla yatırımcısının adeta şoka uğramasına neden olmuştu. Bu nedenle de ETH için çok aceleci davranmamak gerekir.

Bitcoin Al Sat Diğer Kripto Paralarda Durum Ne?

Kripto para piyasalarında bu hafta yeşilin hakim olduğu bir senaryo gözlemliyoruz. ETH, tüm zamanların rekorlarını kırarken BTC ve diğer altcoinlerde de artışlar yaşandığı gözlemleniyor. Bitcoin Son 7 günlük senaryoda en çok değer artışı görülen altcoin Bitcoin Al Sat Ripple olarak ön plana çıkıyor. %48 değer kazanan Ripple yatırımcısı için oldukça güçlü bir başarıya imza atmış durumda.

BTC tarafına bakıldığında ise artış devam ediyor. 36.600 USD seviyelerinden işlem gören BTC için 40.000 USD seviyesi tekrar gelir mi bilinmez. Ama BTC’nin o seviyeleri unutmayacağını ifade etmek gerekir. Bu nedenle de tetikte kalmak ve BTC’deki yükselişi izlemek oldukça Bitcoin Al Sat değerli olacak!